Yunus Balığı Şovu

Yunus Balığı Şovu Oyunu Oyna

Yunus Balığı Şovu ; Yunus balığı ile sirkte gösteriye hazırmısınız. Bu oyunda yapmanız gereken gösteri yapan yunusu yönlendirerek puanlar toplamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yunus Balığı Şovu Kral Oyunu 1924 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 30 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Beceri Oyunları

Yunus Balığı Şovu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yunus Balığı Şovu Yunus Balığı Şovu Yunus balığı ile sirkte gösteriye hazırmısınız. Bu oyunda yapmanız gereken gösteri yapan yunusu yönlendirerek puanlar toplamalısınız.

Somon Balığı Macerası Somon Balığı Macerası Somon balığı her yıl yumurtlamak üzere doğduğu sulara gider. Bunu yaparken de akıntıya karşı yüzer. Balığı ok tuşları ile hareket ettirin. SPACE tuşu ile zıplatarak diğer tarafa geçirin. Kademeler ile oyunu devam ettirin.En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Somon Balığı Avı Somon Balığı Avı Usta somon avcısı av mevsiminde yine iş başında, balıklar sudan fırlıyor yakalanmak için. Klavyeden sağ-sol yön tuşlarını kullanarak balıkçıyı kontrol edin, boşluk tuşuyla balıkları avlamak için mızrağınızı savurun. Balıkçının mutlu olabilmesi için sınırlı süre içerinde yeteri kadar balık yakalamanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Polly ve Yunus Macerası Polly ve Yunus Macerası Polly yunus balığının fotoğraflarını çekmesi lazım.Polly nin albümüne yeni resimler ekleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Balığı Avı Köpek Balığı Avı Çok eğleneceğiniz bir oyun.Köpek balığı avına çıkmış olan dalgıçların keskin bıçaklarından kaçın. Enerjinizi yeniden kazanmak için balıkları ve dalgıçları yiyin. Oyun Mause ve SPACE tuşu ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...