Çizgi Film Dövüşü

Çizgi Film Dövüşü Oyunu Oyna

Çizgi Film Dövüşü ; En sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile dövüşe başlayabilirsiniz. Hulk, spiderman ve daha bir çok karakter bu oyunda sizi bekliyor. 1, 2, 3, 4, 5 tuşları ile saldırı yapabilirsiniz. Yön tuşları ile karakterinizi kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi Film Dövüşü Kral Oyunu 2946 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 32 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Çizgi Film Dövüşü Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yaratıklar Dövüşü Yaratıklar Dövüşü İsterseniz iki kişi, isterseniz bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Mantar Dövüşü Mario Mantar Dövüşü Mario bu sefer hep ezdiği mantarlarla dövüşmek istiyor. Mantarların diyarında Mario ile varış noktasında ki şatoya kadar ilerlemelisiniz. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue seçeneğine tıklayın. Play seçeneğine tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Marioyu yönlendirin ve J tuşu ile yumruk atarak K tuşu ile kafaya tek yumruk vurun ile ve DD tuşu ile hızla ilerleyerek KK tuşları ile de atak yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Horoz Dövüşü Horoz Dövüşü Komik bir dövüş oyunu. Adam oyunda tavuk ile dövüşüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşün Kralları Dövüşün Kralları Oyunumuzda hem atak hem defans yapacaksınız. İsterseniz bilgisayara karşı, isterseniz iki kişi oynayabiliyorsunuz. Hareket ettiğiniz tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çubuk Adam Dövüşü Çubuk Adam Dövüşü Bu çizgi adam dövüş oyununda farklı düşmanlarla dövüşmeyi seçebiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız. Oyuna başlamadan önce, hem istediğiniz tuş kombinasyonunu, hem de istediğiniz bölümü seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çizgiyle Birleştir Çizgiyle Birleştir Aynı resimlerin birbiriyle komşu olanlarını, düz veya çapraz olarak birleştireceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Çizgi Kahraman Çizgi Kahraman Çizgi Kahraman zorlu yolları tamamlayarak bitiş bayrağına ulaşmaya çalışıyor. Haydi ona yarıdmcı olun. Yön tuşlarıyla hareket edip space tuşuyla zıplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çizgi Film Kahramanları Bisiklet Yarışı Çizgi Film Kahramanları Bisiklet Yarışı 4 süper kahramandan birini seçiniz ve Start butonuna basınız.Bisiklet ile diğer rakip çizgi film kahramanları ile yarışmak için klavyenizin Ok tuşlarını kullanacaksınız.Yarış boyunca karşınıza çıkan içecekleri toplayarakta bonus puanlar kazanabileceksiniz.

Çizgi Film Dövüşü Çizgi Film Dövüşü En sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile dövüşe başlayabilirsiniz. Hulk, spiderman ve daha bir çok karakter bu oyunda sizi bekliyor. 1, 2, 3, 4, 5 tuşları ile saldırı yapabilirsiniz. Yön tuşları ile karakterinizi kontrol edebilirsiniz.

Çizgi Dünyası Çizgi Dünyası Eğlenceli bir dünyaya hoş geldiniz. Sizin çizeceğiniz yol üzerinden oyun kahramanlarımızı yönlendirerek son hedeflerine getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..