Hırsız Macerası

Hırsız Macerası Oyunu Oyna

Hırsız Macerası ; Hırsız çok zor bir durumda. Birçok özelliği olan bu hırsız ile bölümleri tek tek geçmen gerekiyor. Hırsız ile bölümler çok zor ve zekanızı kullanarak bölümleri geçin. Hırsız yakalanırsa oyun biter ve görevi kaybetmiş olur. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hırsız Macerası Kral Oyunu 2637 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 11 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Hırsız Macerası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zoptirik Orman Macerası Zoptirik Orman Macerası Zoptirik orman içinde bir maceraya atıldı. Eski zaman köylülerinin altınları bulup hazineyi evine götürecek..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Yeraltı Macerası Yeraltı Macerası Yer altında birbirinden farklı delhizlerde yaşanan bir macera oyunu. Oyun içinde bir kaç kademe mevcuttur. Tüm çocuklar bu oyunun peşinde giecekler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Süngerbob yine aynı bir macerada süzülüyor. Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Somon Balığı Macerası Somon Balığı Macerası Somon balığı her yıl yumurtlamak üzere doğduğu sulara gider. Bunu yaparken de akıntıya karşı yüzer. Balığı ok tuşları ile hareket ettirin. SPACE tuşu ile zıplatarak diğer tarafa geçirin. Kademeler ile oyunu devam ettirin.En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Scooby Doo Bisiklet Macerası Scooby Doo Bisiklet Macerası Bu oyuna play butona basarak başlayabilirsiniz. Sevilen çizgi film karaketeri ile engelleri aşarak oyunu tamamlamaya çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Polly ve Yunus Macerası Polly ve Yunus Macerası Polly yunus balığının fotoğraflarını çekmesi lazım.Polly nin albümüne yeni resimler ekleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Peynir Hırsızı Jerry Peynir Hırsızı Jerry Tom yine başı Jerry ile dertte. Kedicik Tom, evden peynir aşıran Jerry'e karşı. Jerry peynirleri kaçırmadan baloncuk fırlatın. Jerry çok hızlı olduğunda baloncukları isabetli atın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pandanın Macerası Pandanın Macerası Oyunumuz eğlenceli bir oda oyunu. Etap etap değişik mekanlarda geçen oyunda uygun nesneleri bulup kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Minik Ufo Macerası Minik Ufo Macerası minik ufo macerasında ona yardım etmek istermisiniz klavyedeki oklarla ona nereye gideceğini yönlendirebilirsiniz şimdi oyun zamanı

Luigi Mantar Macerası Luigi Mantar Macerası Mario'nun kankası Luigi ile Mario tarzı bir mantar eğlencesine var mısın? Luigi ile mantarlar ile savaş, mantarları tek tek bul. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Kız Yurdunda Hırsızlık Kız Yurdunda Hırsızlık Kız yurdunda hırsızlık yapmak isteyen kahramınıza yardım edin.Yurttaki kızlara yakalanmadan elbiseleri çal.

Kim Possible Hırsız Maymun Kim Possible Hırsız Maymun Kim Possible yine zor bir görevde. Hırsız maymunu takip edip durdurması gerekiyor. Klavyenin ok tuşlarını ve space tuşunu kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaka Orman Macerası Kaka Orman Macerası Yine güzel bir macera oyunu. Kaka ile ormanda maceradan maceraya koşuyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Indiana Jones Macerası Indiana Jones Macerası Oyunumuz, eski pacman oyunlarını sevenler için çok eğlenceli olacak. Elmasları toplayarak önce anahtara sonra da kapıya ulaşmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hırsızı Yakala Hırsızı Yakala Hapishaneyi koruyorsunuz ancak bu arada hırsızlar rahat durmuyor ve kaçmaya çalışıyolar. akaladığını her bir hırsız için puan toplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..